אודותינו

 
 

חושבים אחרת – בונים אחרת

 
הדגש העיקרי של פאזה אחרת בבנייה מושם על מציאת פתרונות יצירתיים ואפקטיביים לכל צורך ולכל בעיה. הדבר בא לידי ביטוי בכל עבודה שאנחנו מבצעים, ובפרט בעבודות כגון ניסור בטון או קידוח בטון, אשר פעמים רבות מחייבות אותנו למצוא פתרונות מהירים בשטח.

הידע והניסיון הרב שיש לנו בתחומים אלה בפרט ובתחומי הבנייה האחרים בכלל, מאפשרים לנו לבצע כמעט כל עבודה, גם בתנאי שטח קשים ובמקומות שההגעה אליהם איננה פשוטה. עובדה זו הופכת את החברה לאחת המובילות בתחומה בישראל, אשר שמה הולך לפניה הן בזכות המקצועיות והן בזכות השירות.
 
 
הציוד המתקדם והמשוכלל בעולם
 
 
 
ניסור בטון, קידוח ועבודות קונסטרוקציה בכל תנאי שטח
 
 
 
 
פאזה אחרת בבנייה הוקמה מתוך מטרה לספק לכל אחד מלקוחותיה שירות מקצועי, יעיל ואמין בתחומי הבנייה השונים בכלל ובתחומים של ניסור בטון ושל קידוח בטון בפרט.

על מנת להשיג את מטרתה, החברה מעסיקה אנשי מקצוע מוסמכים ומורשים בלבד, אשר מתעלים את הידע ואת הניסיון שלהם לביצוע עבודות ברמה הגבוהה ביותר. אותם אנשי מקצוע עושים שימוש בציוד המתקדם ביותר הקיים היום בענף, והתוצאות מדברות בעד עצמן: עבודה מדויקת המתבצעת על פי התכנון המקורי, מתן פתרונות בשטח וגימורים איכותיים.
 

בין עבודות החברה:

 
  • קידוח בטון
  • חיזוק מבנים
  • הקמת קונסטרוקציות
  • עבודות מסגרות כבדה
  • ועוד
 
החברה פועלת זה למעלה מ-10 שנים, במהלכן ביצעה עבודות ופרויקטים בכל סדר גודל ובכל רחבי הארץ. עם לקוחותינו נמנים חברות בנייה, קבלנים, אדריכלים, מהנדסים, מסגרים, לקוחות פרטיים ועוד, כאשר כל לקוח זוכה לשירות המקצועי והמדויק ביותר, ללא תלות בהיקף העבודה.
 
 
מסור בטון יהלום
 
 
 
ניסור וקידוח בבטון
 
 
 
 

לשירותכם בכל עת

 
פאזה אחרת בבנייה זמינה לפנייתכם ותשמח לספק לכם שירותי בנייה, קידוח בטון, ניסור בטון, חיזוק מבנים או כל שירות אחר, תוך הקפדה על דיוק הן בתכנון ובביצוע, והן בלוחות הזמנים.