ניסור בטון – כל מה שרציתם לדעת

 
 
שירותי ניסור בטון נדרשים לא פעם במהלך ביצוע עבודות בנייה שונות, לפעמים גם כשמדובר בביצוע עבודת שיפוץ קטנה וכמובן שכשמדובר בעבודת בנייה מאסיבית. במאמר זה נתייחס לסוג העבודה הזה, שבלעדיו, ברוב המקרים, לא ניתן להתחיל או לסיים את עבודות הבנייה. כל הפרטים לפניכם.
 
 

מתי זקוקים לשירותי ניסור בטון?

 
 
ישנם לא מעט מצבים בהם נזקקים לביצוע עבודות מסוג זה, ביניהם:

  • הרחבת חללים – ניסור קורות בטון להרחבת חללים קיימים.
  • הריסת קירות – לצורך הגדלת חללים קיימים.
  • הפרדת מבנים – לצורכי יצירת חללים נפרדים.
  • ניסור פתחים בקירות – לצורך התקנת דלתות וחלונות.
  • חציבת פתחים בקירות – לצורך התקנת צנרת מים, גז, חשמל וכד'.
 
 
 
 
טיפים לניסור בטון
 
 
 
 
הציוד המשמש לעבודות ניסור בטון מעין אלה הוא בדרך כלל מסור יהלום – מסור חזק במיוחד המשלב בין היכולת לנסר את החומר החזק ובין השגת תוצאות מדויקות. למרות זאת, יש פעמים בהם יש צורך בציוד מסיבי יותר, ואז עושים שימוש במכונות ייעודיות הכוללות שרשרת יהלום שמאפשרת לבצע חיתוך בדיוק על פי התכנון.
 

שיטות וטיפים לניסור בטון

 
  • כל ניסור יהלום – כאמור, הדרך הטובה והיעילה ביותר לביצוע ניסור בטון איכותי היא באמצעות מסור יהלום או שרשרת יהלום. זאת משום שיהלום, כידוע, הוא החומר החזק ביותר בטבע, והוא החומר היחיד שבאמצעותו ניתן גם לנסר את החומר השני ברשימת החומרים החזקים וגם להשיג תוצאות מדויקות.

  • פתחו חלון – אם אתם עושים עבודות שיפוץ בבית, גם אם לא תכננתם – בקשו מהמשפצים לבצע עבורכם הרחבה של החלון שבחדר הממ"ד באמצעות ניסור בטון. הדבר יאפשר לכם "להרוויח" יותר אור בחדר ומתחושה הרבה יותר בריאה שתאפשר לכם ליהנות מהחדר הרבה יותר, בכל ייעוד שיהיה לו (חדר ילדים / אורחים, חדר עבודה וכד').
 
ניסור במסור יהלום
 
  • רוצים לשדרג? – אם אתם מעוניינים להעלות את ערכו של הנכס בו אתם גרים, אתם יכולים להזמין שירותי ניסור בטון לצורך יצירת עליית גג. כך תקבלו חלל נוסף שתוכלו להשתמש בו כמקום אחסון או כפינת עבודה / קריאה / משחק, ואשר בבוא העת יעלה מאוד את ערך הנכס שלכם.

  • בחירה נכונה של חברה אמינה – הטיפ הטוב ביותר שנוכל לספק לכם בכל הקשור לתחום של ניסור בטון הוא, שהחברה שתבחרו לצורך ביצוע העבודות תהיה חברה שאפשר לסמוך עליה. לא כל אחד יכול לבצע עבודות מסוג זה, ועל מנת להשיג תוצאות מדויקות צריך הרבה ידע והרבה שנים של ניסיון.

אז לפני שאתם בוחרים, בצעו בדיקה מעמיקה ובחרו רק חברה ששמה הולך לפניה בתחום ואשר מאחוריה פרויקטים רבים שביצעה ושפע המלצות חיוביות, כי רק כך תוכלו להיות כמה שיותר בטוחים שהעבודה תתבצע כמו שצריך.
 
ניסור בטון לפתיחת תקרה או חלון חדש בבית