הריסת מבנים

 
 
רכשתם בית ישן, ואתם מעוניינים להרוס אותו כדי לבנות במקומו בית חדש ומודרני? מחפשים חברה מקצועית שמבצעת הריסת מבנים בצורה יעילה ומהירה? הגעתם למקום הנכון – חברת פאזה אחרת בבניה מתמחה בהריסות מבנים ובניסור וקידוח בטון.
 
להצעת מחיר ולהזמנת שירות חייגו אלינו למספר 050-9700990
 
כל הסיבות לפנות אלינו:
  • ניסיון של שנים רבות בעבודות הריסה.
  • ציוד מתקדם וחדשני.
  • צוות עובדים מיומן ומקצועי.
  • נהלי עבודה ברורים המונעים תאונות.
 

מתי מבצעים הריסה של מבנים?

 
 
הריסת מבנים מבצעים במצבים בהם עלות התיקון עולה על עלות הבנייה מחדש. מבנים נוטים להזדקן, ולכן בניין שלא תוחזק כראוי עשוי להיפגע ולסכן את השוהים בו.

מעבר לזאת, ליקויי בנייה שונים הופכים להיות יותר ויותר מסוכנים עם השנים, ולעיתים התיקונים מתבררים כבלתי אפשריים, והדרך היחידה היא הריסת מבנה. גם נזקי מים ואש עלולים להיגמר בהריסה, במיוחד אם מדובר בחשיפה מתמשכת לרטיבות שלא טופלה כראוי.
יש לזכור כי שטחי המחייה בארץ הולכים ומצטמצמים, וכך ניתן לראות הרבה מצבים בהם הורסים בית פרטי במטרה להעמיד במקומו בית משותף. במקרים אלו הריסת מבנים לא קשורה במישרין למצב הבית אלא בעיקר נועדה לצורך ניצול יעיל יותר של הקרקע.
 
 
 
הריסת מבנים באמצעות חיתוך בטון
 
 
 
 

שיטות להריסת מבנים

 
שיטה אחת היא פירוק יסודי, שהיא שיטה עדינה יחסית ואקולוגית, ומאפשרת לעשות שימוש חוזר בחומרי הבנייה. הבעיה היא ששיטה זו לא תמיד ניתנת ליישום, כמו במקרים של הריסת מבנים מבטון. שיטה אחרת היא ניסור והנפה. כאן קושרים חלקי בטון למנוף בהיותם עדיין מחובר למבנה, ורק לאחר מכן מנסרים. שיטה זו נחשבת לבטוחה במיוחד.

אפשרות נוספת היא פיצוץ מבנים, וכך ניתן לבצע את ההריסה בצורה מהירה, ומצד שני שיטה זו מורכבת מאוד, ומצריכה תכנון מדוכדך של הפיצוץ המבוקר. ניתן לבצע הריסות מבנים של עד 3 או 4 קומות גם באמצעות דחפורים.
 
חברת פאזה אחרת בבניה מתמחה בהריסת מבנים באמצעות ניסור. לחברה ידע נרחב בתחום, וניסיון מקצועי שנצבר במשך שנים רבות. הצוות המקצועי שלנו יודע לתכנן ולבצע כל עבודת הריסה, ואנו מזמינים אתכם ליהנות מהשירות המקצועי שלנו. השירות מיועד ללקוחות פרטיים ולקבלנים.