חיתוך בטון

 
 

חיתוך בטון עושים עם המקצועיים - פאזה אחרת בבנייה

 
לקבלת מידע נוסף אודות עבודת חיתוך בטון שמבצעת חברת פאזה אחרת בבנייה
ולקביעת פגישת ייעוץ עם מומחי החברה
פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם: 050-9700990
 
חיתוך בטון, או בשמו השני – ניסור בטון, הוא פעולה שמתבצעת הן בזמן בניית בית חדש והן בזמן עבודות שיפוץ. זאת משום שכידוע לכולנו, רוב המבנים הנבנים בארצנו ובכלל הם מבנים שיסודם העיקרי הוא בטון, ממנו עשויים הן השלד והן הקירות. משום כך, כאשר מעוניינים לבצע עבודות כגון פתיחת חלונות או דלתות, מבצעים פעולה של חיתוך בטון.
 
 

מתי נדרשות עבודות החיתוך?

 
כאמור לעיל, עבודות החיתוך מתבצעות פעמים רבות כאשר מעוניינים לפתוח פתחים בקיר, כגון חלונות, דלתות ופתחי אוורור. עבודות נוספות מתבצעות לשם פתיחת פתחים בקירות לשם התקנת מערכות צנרת שונות כגון צנרת מיזוג אוויר, כבלי חשמל, צנרת מים וביוב, חיזוק מבנים ועוד.

כל הפעולות הללו מחייבות ביצוע עבודה מדויקת לגמרי, על מנת להבטיח שהפתחים יהיו מהוקצעים וישרים ולא לפגוע באזורים קריטיים שהפגיעה בהם עלולה לגרום לקריסת הקיר כולו.
 
 
 
חיתוך בטון עם פאזה אחרת בבנייה
 
 
 
 

הציוד

 
הציוד בו עושים שימוש לצורך ביצוע עבודות מדויקות הוא בדרך כלל משורי יהלום. זאת משום שהיהלום הוא החומר הקשה ביותר בטבע, והוא מאפשר חיתוך בטון בצורה המדויקת ביותר. ניסור בטון ביהלום הוא עבודה הדורשת מיומנות רבה ולכן, על מנת ליהנות מהתוצאות, חשוב מאוד לבחור בחברה בעלת ניסיון רב בתחום.

פאזה אחרת בבנייה מתמחה בביצוע עבודות ניסור בטון במקומות שהגישה אליהן קשה. עבודות אלה מתבצעות בשיטת הסנפלינג, על ידי אנשי מקצוע מיומנים אשר למדו את רזי המקצוע ואמונים על ביצוע העבודות גם בתנאים קשים.

בין העבודות שמבצעת החברה: חיתוך בעובי של עד 53 ס"מ, חיתוך זה משמש לצורך יצירת פתחים לעליית גג, פתיחת חלונות, דלתות ומעברים, ניסור תקרות מבטון, הריסת מבנים ושבירת קירות. כל העבודות הכרוכות בביצוע החיתוך מתבצעות באמצעות ציוד ייעודי מתקדם, המאפשר לאנשי המקצוע של החברה לבצע עבודה מדויקת ברמת המילימטר.