פריצת פתח

 
 

חברת פאזה אחרת בבנייה מספקת שירותים מקצועיים בתחום הקידוח והניסור הבטון. בין היתר החברה מבצעת פריצת פתח בבטון באמצעות מכשור מתקדם, גם במקומות בהם הגישה קשה.

 
לפריצת פתח מקצועית בבטון, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר: 050-9700990
 
פריצת פתח בבטון היא מלאכה מורכבת במיוחד. עבודה שכזו דורשת מיומנות ודיוק רב, ועל כן יש צורך להיעזר באנשי מקצוע מומחים ומנוסים.
 
 

סיבות עיקריות לפריצת פתח

 
ישנן מספר סיבות לפריצת פתח במשטחי בטון, כשהעיקריות שבהן הן:

  • יצירת פתחים לחלונות ולדלתות
  • צורך בהרחבת פתח בקיר, בדלת או בחלון
  • צורך ביצירת כניסה נוחה לממ"ד
  • צורך בפריצת פתח בתקרה
 
 
 
פריצת פתח
 
 
 
 
באמצעות עבודת קידוח בטון ניתן ליצור פתחים בבטון עבה או מזוין מבלי לגרום לחריגות או לנזקים לקירות או לתקרות. מהירות סיבוב מנוע המסור המשמש לניסור בטון יכולה להגיע ל- 9,000 סיבובים לדקה. מהירות זו ניתנת לשליטה מלאה על ידי מפעילי המסורים.
 

סוגים שונים של קידוחים

 
כדי לבצע פריצת פתח, ניתן לקדוח בבטון לכל עומק. עומק הקידוח הוא שיקבע באיזה מקדח עלינו להשתמש: מקדח חשמלי, מקדח הידראולי או מסור עם דסקית יהלום, המאפשר לבצע ניסור בטון ביהלום.

ישנם שני סוגים של קידוחים: קידוחים עגולים – המיועדים בעיקר להשמת צנרת וקווים, וקידוחים ריבועיים – שנועדו בעיקר ליצירת פתחים במשטחי בטון, כגון: חלונות, דלתות ותקרות. עבודה זו מתבצעת על ידי מכשור מיוחד, המאפשר ליצור פתחים ריבועיים מדויקים מאוד, בהתאם למידות העונות על דרישות הלקוח.
 

עבודה מיומנת

 
פריצת פתחים חייבת להתבצע על ידי צוות מקצועי, מנוסה ומיומן, כדי למנוע נזקים למשטח הבטון בעקבות הקידוח. קידוח בבטון שנעשה באופן חובבני או רשלני, יכול לגרום לסדקים במשטח הבטון, לקילופים ואף לנזקים למבנה כולו.

אם גם אתם מעוניינים ליצור פתחים בכל משטח בטון כלשהו, אנחנו מזמינים אתכם לפנות לפאזה אחרת בבנייה. כי הניסיון שלנו מבטיח את איכות העבודה עבורכם.