קידוח בטון

 
 
פאזה אחרת בבנייה מבצעת עבודות קידוח בטון בכל סדר גודל ומשרתת חברות בנייה, קבלנים, אדריכלים, מעצבים ולקוחות פרטיים.
להזמנת עבודה מקצועית ומדויקת באמצעות הציוד המתקדם ביותר - חייגו 050-9700990.
 

פאזה אחרת בבנייה מתמחה בביצוע קידוח בבטון מכל הסוגים ובכל היקף:

 
  • קידוח בטון מזוין.
  • קידוחי מעברים לצנרת מים, חשמל וגז.
  • התקנת מפוחים ומזגנים.
  • התקנת ארובות וקולטי אדים.
  • קידוחים בעמודים ובקירות – קידוחים עגולים מ-1 צול ועד 24 צול.
  • עבודות מיוחדות – קידוחים בקוטר "1/2 עד "24, בזווית של עד 45 מעלות ולעומק של עד 120 סנטימטר ומעלה – למגוון צרכים ושימושים.

התנהלות העבודה של פאזה אחרת בבנייה

 
ביצוע עבודות קידוח בטון מתבצע באמצעות הציוד המתקדם ביותר שקיים היום בתחום. מדובר בציוד הידראולי חשמלי שקט המיועד לקידוח חורים בקטרים שונים במשטחי בטון – רצפות, תקרות וקירות, ומאפשר רמת דיוק מקסימלית ועבודה נקייה, מהירה ומדויקת.

כל עבודות הקונסטרוקציה מתבצעות תוך הקפדה מרבית על נהלי הבטיחות. בנוסף, על מנת למנוע פגיעה במבנה עצמו כתוצאה מנפילתם של חלקי בטון במהלך העבודה, מניח צוות העובדים צמיגים לרגלי המבנה, אשר סופגים את הנפילה ומונעים את הפגיעה. בנוסף, הצוות עובד עם מסור שרשרת (ICS) למניעת חריגות משטח העבודה וגרימת נזקים לעמודים הסמוכים למקום הניסור או הקידוח.

לקוחות מרוצים
חברת פאזה אחרת בבנייה מספקת שירותי קידוח בטון ושירותי ניסור בטון לכל ענפי הבנייה והתעשייה, כמו גם ללקוחות פרטיים רבים בפרויקטים של שיפוצי פנים ותמ"א 38.

כל לקוחותינו זוכים לביצוע עבודות מקצועיות ומדויקות, המסתמכות על מפרט התכנון המוקדם שעליו הוסכם מראש. המקצועיות והידע הרבים שמאפיינים את עובדי החברה ואת מנהליה, מאפשרים לנו לספק פתרונות בשטח לכל צורך ובעיה, ולבצע גם עבודות מורכבות בתנאי שטח קשים. בזכות כל אלה יש לנו הרבה לקוחות מרוצים, שאנחנו שמחים להמשיך ולשרת לאורך זמן.
 

בטיחות בעבודה

 
קידוח בטון הוא משימה שדורשת הקפדה מלאה ומדויקת על נוהלי בטיחות נוקשים. זאת מכיוון שמדובר בעבודה שמחייבת שימוש במסורים ובכלי קידוח נוספים אשר טעות קטנה בהפעלתם עלולה לגרום נזק לרכוש במקרה הטוב ונזק לגוף במקרה הרע. לכן, העובדים שלנו הם רק אנשי מקצוע אשר עברו את כל ההכשרות הדרושות להפעלת הכלים ולביצוע עבודות קידוח בטון ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר שקיימת.
לקבלת הצעת מחיר ולהזמנת עבודה צרו עמנו קשר
בטל' 050-9700990 או דרך הטופס באתר ונשמח לעמוד לשירותכם.