קידוח בטון מזוין

 
 
עומדים לבנות בית וחייבים להיפטר משאריות הבטון המזוין שנותרו מהבית הישן במקום?
חייבים לקדוח בקיר, אבל מסתבר שהוא בנוי מבטון מזוין?

התקשרו לפאזה אחרת בבניה, המומחים בקידוח בטון מזוין, והעבודה תתבצע במהירות וביעילות!
צלצלו 050-9700990 לקבלת מידע נוסף
 
 

פאזה אחרת בבניה מספקת שירותי קידוח בבטון מזוין לצרכים הבאים:

 
  • קידוח משטחים ובמשטח מזוין
  • מעבר תשתיות
  • להתקנת ארובות
  • ועוד אפשרויות רבות ומגוונות

אז אם אתם זקוקים לשירותים מקצועיים ואיכותיים בתחום זה – אנחנו הכתובת עבורכם.
 

בטון פלוס

 
בטון הוא אחד החומרים החזקים והיציבים בו נעשה שימוש בבנייה. לעתים, במקרים בהם צריך לחזקו, מוסיפים לו רשתות פלדה. הפלדה, סגסוגת חזקה של ברזל, מבטיחה עמידות המבנה לאורך דורות רבים. הבטון המזוין משמש ליסודות מבנים, מקלטים, יציקות קרקע המהוות בסיס לבנייה ועוד. לאחר שהחומר מתקשה יחד עם פלדה, קידוח בטון מזוין הוא משימה כמעט בלתי אפשרית. מקדחה רגילה וכלי עבודה סטנדרטיים לא יצליחו לעשות כל שינוי . מה שדרוש הוא ציוד מקצועי וחזק במיוחד, ייעודי לטיפול בחומר.
 

קידוח ביהלום אמיתי

 
הקלישאה אומרת שאחת הדרכים להתמודד עם כוח, היא להשתמש ביותר כוח. במקרה הזה, אין ספק שחייב להיות חומר חזק יותר מהבטון כדי שיצליח להתמודד איתו. אחד החומרים החזקים בטבע, היהלום, עושה את העבודה. קידוח בטון מזוין פועל עם מקדחים מיוחדים, שבקצותיהם קיימים שבבי יהלום. חומר זה מתמודד ביעילות עם החומר, ומאפשר עבודה נקייה ומדויקת. המקדחים מצטרפים לציוד הידראולי ייעודי לעבודות בטון. הציוד הוא חשמלי, ואחד מיתרונותיו הוא עבודה חלקה ושקטה. קידוח בבטון מזוין זו עבודה מסוכנת המחייבת רמת מיומנות גבוהה במיוחד. על כן, חשוב מאוד שרק אנשי מקצוע המומחים בתחום, יעשו עבודה זו.

פאזה אחרת בבניה היא אחת מהחברות המקצועיות בתחום קידוח בטון. לחברה ציוד ייעודי איכותי ביותר, והיא מספקת את שירותיה באזורים נרחבים בארץ. הצוותים של החברה מיומנים ביותר ומקפידים על בטיחות העבודה, כולל פעולות הגנה לקראת הקידוח כדי למנוע סדקים או פגיעה בחלקי קיר נוספים.

לביצוע עבודות איכותיות פנו אלינו ואל תהססו! התקשרו עוד היום למספר 050-9700990.