שבירת קיר

 
 
משפצים את הבית או המשרד? מחזקים את הבניין כדי שיהיה עמיד בפני רעידות אדמה? זקוקים לאנשי מקצוע לצורך שבירת קיר בטון? אתם צריכים פאזה אחרת בבנייה!
 
 
אחד הדברים הבסיסיים ביותר שקשורים בתחום השיפוץ והחידוש של מבנים קיימים הוא קידוח וניסור בטון. בזכות המצאת המכשירים שמאפשרים פעולות אלה, כל אחד יכול בקלות לשנות את המבנה הקיים כרצונו: יש מי שמשתמש בשירותים אלה מתוך צורך להרחיב חדרים קיימים ולאחד בין כמה חללים, אחרים זקוקים להם כדי לפעור פתחים בשביל ליצור תעלות תשתית, יש מי שמשתמש בהם כדי לפעור תעלות פיר למעליות ואחרים זקוקים להם בשביל שבירת קיר בטון.

פאזה אחרת בבנייהמבצעת מזה שנים רבות מגוון עבודות שיפוצים, אשר בין השאר כרוכות גם בניסור, בקידוח ובשבירת קיר בטון. כל זאת תוך שימוש בטכנולוגיה פורצת דרך על ידי צוות מקצועי, אשר יעניק לכם יחס אישי ושירוב אדיב.
 
 
 
שבירת קירות באמצעות מסור
 
 
 
 
לא פעם ממהרים בבחירת אנשי המקצוע ובוחרים חברה בלתי מקצועית. ואז, כאשר נערכים שיפוצים, הלקוחות מרגישים עול רגשי שגורם להם פשוט "לטפס על הקירות". הם לא רגילים לרעש שמתלווה לתהליך, ללכלוך ולכל הפועלים שנמצאים סביבכם. החדשות הטובות הן שזה ממש לא חייב להיות ככה! שבירת קיר בטון יכולה להיות פעולה פשוטה יחסית שאיננה גוררת אחריה יותר מדי בלגן או תחושת תסכול. קידוח וניסור בטון באמצעות יהלום יכול לחדור לקיר, לשבור אותו או לנסר אותו באופן מדויק וחלק. וכל זאת בקלות, במהירות וכמעט ללא כל לכלוך.
 

צוות של מקצוענים עומד לשירותכם

 
לצוות המומחים שלנו יש את כלי העבודה האיכותיים ביותר שבאמצעותם יוכלו לנסר, לקדוח ולשבור קירות בטון עבורכם. כך שיש לכם על מי לסמוך בזמן הרגיש של השיפוצים! מהרו ופנו אלינו עוד היום ואנחנו נשקיע את מרב מאמצינו כדי לגרום לכם להיות מרוצים!
 

במקום לטפס על קיר בטון, תשברו אותו!